Vrijwilligers gezocht voor:
MET EIGEN OGEN
31 augustus t/m 8 oktober - Een prikkelende experience met videoprojecties, licht en geluid in het Stadhuis van Alkmaar in het kader van de viering van 450 jaar Alkmaar Ontzet.
Aan de hand van originele topstukken uit ons Stedelijk Museum Alkmaar en de meeslepende verhalen van de bekende verteller en documentairemaker Sinan Can wordt het een unieke belevenis.
help je mee?
Team Vrijwillig coördineert de werving en inzet van vrijwilligers voor dit bijzondere evenement. Maak deel uit van dit speciale jubileumjaar en doe ook mee!!
Wij zoeken:
- Kassamedewerker: verkoopt tickets via een Ipad
- Scanner: scant de tickets en geeft koptelefoons uit
- Publieksbegeleider: begeleidt een groep van max 20 bezoekers door het Stadhuis d.w.z. je verzamelt de groep, geeft ze koptelefoons en gaat ze voor door het Stadhuis. Aan het einde breng je ze naar de co-creatie, waar je de bezoekers antwoord laat geven op de vraag wat vrijheid voor hen betekent. Zo zie je telkens de hele tentoonstelling en zijn er een paar momenten (begin en einde) om bezoekers te spreken.
- Runner: is overal inzetbaar, lost vrijwilligers af, gaat rond met koffie en snacks
Je kunt zelf aangeven hoe vaak en op welk moment je wilt komen helpen. Doe mee en wordt onderdeel van dit exclusieve evenement.
450 jaar
Alkmaar Ontzet
Alkmaar Ontzet vieren en herdenken we aan de hand van vier thema’s - de 4 V’s - die vandaag én in de toekomst belangrijk zijn voor alle bewoners van Alkmaar: vrijheid, verdraagzaamheid, verbondenheid en verscheidenheid.
Vier en herdenk met de hele gemeente dit bijzondere jubeljaar dat als motto heeft: 'Jouw Historie, Jouw Victorie'.

Boek je ticket
Kijk voor meer informatie over dit unieke evenement op de website van Met Eigen Ogen. Hier kun je ook alvast je tickets boeken voor de periode van 31 augustus t/m 8 oktober.
Het is de moeite waard!